Ubytování a okolí:

   Chata Rokytnice 434 je zrekonstruovaná a zmodernizovaná roubenka. Nachází se na klidném místě v Horní Rokytnici nedaleko areálu Horní domky – Lysá hora. Zastávka skibusu je vzdálena asi 100m.

 

   Chata je ideální jak pro vyznavače aktivní dovolené, tak i pro milovníky klidu. Přijďte si odpočinout do pohody a klidu daleko od stresu. Přes den můžete využít nesčetné nabídky sportovních či turistických aktivit v blízkosti, nebo jen tak lenošit na sluníčku u chaty a večer posedět u ohníčku, opékat buřty nebo grilovat.

 

   Chata má kapacitu 20 lůžek a rozlehlou zahradu, na které je vybudované dětské hřiště s houpačkami, lezeckou stěnou a pískovištěm, hřiště na nohejbal, volejbal nebo fotbálek a velká trampolína.

 

   K dispozici je pro Vás i stylová společenská místnost s kuchyňským koutem a posezením, propojená s venkovní terasou, určenou pro grilování.

Uvnitř chaty si můžete zahrát kulečník, stolní fotbálek, šipky a děti využijí dětský koutek.

 
Wi-fi připojení je zdarma.
Parkování je pro hosty vyhrazené přímo před chatou. Lyže (popřípadě kola) je možno uschovat v lyžárně.

 

Dispozice objektu:

Přízemí:

*Apartmá 1 (osmilůžkové)    - dvě ložnice s manželskými postelemi a palandou,velký obývací pokoj spojený s vybavenou kuchyní, TV, koupelna se sprchovým koutem a WC.
 
*Apartmá 2 (třílůžkové) - manželská postel + samostatné lůžko, vybavený kuchyňský kout, TV, koupelna se sprchovým koutem a WC.
 
*Společenská místnost - s krbovými kamny, kulečníkem, šipkami, vybavenou kuchyňkou, vstupem k posezení s venkovním krbem.

 

 

1. Patro:
*Apartmá 3 (šestilůžkové)    - 3x manželská postel+palanda, vybavený kuchyňský kout, TV, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a WC.
 
*Apartmá 4 (třílůžkové)        - manželská postel + samostatné lůžko, vybavený kuchyňský kout, TV, koupelna se sprchovým koutem a WC.
 
*Apartmá 5 (čtyřlůžkové)      - manželská postel + dvě samostatná lůžka, vybavený kuchyňský kout, TV, koupelna se sprchovým koutem a WC.
 
*Apartmá 6 (dvoulůžkové)   - manželská postel, vybavený kuchyňský kout, TV, koupelna se sprchovým koutem a WC.
 
*Apartmá 7 (čtyřlůžkové)     - dvě samostatné postele v místnosti spolu s jídelnou a kuchyňským koutem + samostatná ložnice s manželskou postelí, TV, koupelna se sprchovým koutem a WC.

 

Na vyžádání je možné zapůjčit dětskou postýlku, sedačku.

 

Všechny kuchyňské kouty jsou plně vybaveny nádobím, nechybí el. varné desky, ledničky, mikrovlnné trouby ani rychlovarné konvice.
Pokoje jsou vybaveny novým stylovým nábytkem.
Chata je nekuřácká.